1. ZESPÓŁ HAZ

Zgodnie z decyzją Zarządu Okręgu Zespół HAZ 2020 będzie funkcjonował w składzie:
- phm. Magdalena Szkudlarska– Kierownik Zespołu ds. HAZ 2020, członek ZO -mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2. KARTY OBOZOWE

W dziale dokumenty są dostępne karty: uczestnika oraz uczestnika dorosłego. Należy wypełnić tylko górną cześć i rozdać do wypełnienia reszty uczestnikom. Karty uczestników drukujemy dwustronnie - na 1 kartce.

3. ODBIÓR ZAŚWIADCZEŃ DO KRK I PEŁNOMOCNICTW

We wtorek 26 listopada na Pomorskiej od godz. 18.00 do 18.30 można będzie odbierać zaświadczenia do KRK oraz pełnomocnictwa. Po tym terminie można się umawiać indywidualnie na odbiór z phm. Magdaleną Szkudlarską. Prośby prosimy kierować na prywatny adres mailowy.

4. KONTA OBOZOWE I WPŁATY

Podczas Akcji Zimowej 2020 nie będą tworzone dedykowane konta bankowe. Informacja dot. kwesti finansowych będzie przekazywana przez Skarbnika Okręgu.

Przypominamy, że opis wpłaty dokonany przez osobę wpłacającą zawiera zapis o tym, że jest to składka programowa oraz cel wpłaty.

Przykładowy tytuł przelewu wygląda więc następująco:

„Składka programowa – Jan Kowalski – obóz 2018”.

Jeżeli opis nie zawiera słów składka programowa, osoba wpłacająca pisze oświadczenie o treści:

„Oświadczam, iż w tytule przelewu bankowego z dnia  XX.XX.XXXX na kwotę XXX zł tytułem uczestnictwa Xxxxxxx Xxxxxxxxxx w  obozie/kolonii dokonałem omyłkowo błędnego opisu przelewu. Wpłacone pieniądze przeznaczone są na składkę programową na uczestnictwo Xxxxxxx Xxxxxxxxxxw obozie/kolonii.”

5. UBEZPIECZENIE

Przypominam o konieczności posiadania ubezpieczenia podczas AZ - NNW dla uczestników oraz OC dla kadry:
NNW - jednostki, które wykupiły ubezpieczenie w okręgu mają je na ilość osób, na którą wpłaciły składkę.
OC - każdy wolontariusz "pracujący" w ZHR ma wykupione ubezpieczenie w Naczelnictwie - czyli instruktorzy ZHR oraz kadra pracująca w ramach umowy wolontariackiej (bezpłatnej). Pozostała kadra powinna mieć wykupione ubezpieczenie albo prywatnie albo przez dany obóz / kolonię.

Czuwaj!
Zespół HAZ 2020