1. ZESPÓŁ HAL

Zgodnie z decyzją Zarządu Okręgu Zespół HAL 2021 będzie funkcjonował w składzie:- pwd. Daniel Bombała– Kierownik zespołu ds. HAL 2021
- phm. Magdalena Szkudlarska– Członek zespołu ds. HAL 2021
- phm. Tomasz Sołtysiak– Członek zespołu ds. HAL 2021
- pwd. Dawid Dumiński– Członek zespołu ds. HAL 2021

Wszystkie informacje i pytania prosimy kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tytuły maili prosimy zaczynać od formuły [HAL2021] inicjał imienia.nazwisko komendanta - temat np. [HAL 2021] M.Szkudlarska - opinia PSP

2. KARTY OBOZOWE

W dziale dokumenty są dostępne karty: uczestnika oraz uczestnika dorosłego. Należy wypełnić tylko górną cześć i rozdać do wypełnienia reszty uczestnikom. Karty uczestników drukujemy dwustronnie - na 1 kartce.

5. UBEZPIECZENIE

Przypominam o konieczności posiadania ubezpieczenia podczas AZ - NNW dla uczestników oraz OC dla kadry:
NNW - jednostki, które wykupiły ubezpieczenie w okręgu mają je na ilość osób, na którą wpłaciły składkę.
OC - każdy wolontariusz "pracujący" w ZHR ma wykupione ubezpieczenie w Naczelnictwie - czyli instruktorzy ZHR oraz kadra pracująca w ramach umowy wolontariackiej (bezpłatnej). Pozostała kadra powinna mieć wykupione ubezpieczenie albo prywatnie albo przez dany obóz / kolonię.

Czuwaj!
Zespół HAL 2021