1. ZESPÓŁ HAL

Zgodnie z decyzją Zarządu Okręgu Zespół HAL 2024 będzie funkcjonował w składzie:

·      phm. Tomasz Szkudlarski - Kierownik Zespołu ds. HAL2024

·      phm. Natalia Paszkowska - Zastępca Kierownika Zespołu ds. HAL2024

·      phm. Magdalena Szkudlarska - Członek Zespołu ds. kontaktu z KO

·      pwd. Dawid Dumiński - Członek Zespołu ds. organizacyjnych

·      pwd. Mikołaj Rubas - Członek Zespołu ds. organizacyjnych

·      pwd. Zuzanna Dominik - Członek Zespołu ds. organizacyjnych

·      phm. Natalia Taźbirek- Członek Zespołu ds. organizacyjnych

·      phm.Wiktor Litwin - Członek Zespołu ds. organizacyjnych

·      pwd. Bartłomiej Kieruńczyk - Członek Zespołu ds. formalno-prawnych

Wszystkie informacje i pytania prosimy kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tytuły maili prosimy zaczynać od formuły [HAL 2024] inicjał imienia.nazwisko komendanta - temat np. [HAL 2024] imię i nazwisko komendanta - tytuł
2. KARTY OBOZOWE

W dziale dokumenty są dostępne karty: uczestnika oraz uczestnika dorosłego. Należy wypełnić tylko górną cześć i rozdać do wypełnienia reszty uczestnikom. Karty uczestników drukujemy dwustronnie - na 1 kartce.

3. UBEZPIECZENIE

Przypominam o konieczności posiadania ubezpieczenia podczas HAL/HAZ - NNW dla uczestników oraz OC dla kadry:
NNW - jednostki, które wykupiły ubezpieczenie w okręgu mają je na ilość osób, na którą wpłaciły składkę.
OC - każdy wolontariusz "pracujący" w ZHR ma wykupione ubezpieczenie w Naczelnictwie - czyli instruktorzy ZHR oraz kadra pracująca w ramach umowy wolontariackiej (bezpłatnej). Pozostała kadra powinna mieć wykupione ubezpieczenie albo prywatnie albo przez dany obóz / kolonię.

4. KOSZTA POŚREDNIE

Konto do wpłaty kosztów posrednich

PKO 06 1020 1026 0000 1002 0470 3965

Tytuł wpłaty:" składka programowa- koszty pośrednie  obóz w ... komnedant obozu.........