Dolnośląska Chorągiew Harcerek

Dolnośląska Chorągiew Harcerzy

Logowanie

Drużyna z Okręgu Dolnośląskiego ZHR jedzie na obóz organizowany przez inny okręg ZHR
Zasady zatwierdzania pod względem programowym nie ulegają w takiej sytuacji żadnej zmianie – wymagane jest zatwierdzenie planu pracy przez hufcową/hufcowego oraz całego wyjazdu przez komendantkę/komendanta chorągwi, do której należy dana drużyna.
 
Pod względem finansowo-organizacyjnym obóz zatwierdzany jest zgodnie z zasadami obowiązującymi w danym okręgu. W razie potrzeby kadra może zwrócić do zespołu HAL.
 
Ponadto, każda drużyna jadąca na obóz z innym okręgiem ZHR ma obowiązek opłacenia składek członkowskich do końca kwartału, w którym kończy się ten wyjazd oraz rozliczenia dokumentacji śródrocznej za poprzedni rok. Prosimy o przesłanie informacji o tym, z jakim okręgiem drużyna jedzie na obóz na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 
Drużyna z innego okręgu jedzie na wyjazd organizowany przez Okręg Dolnośląski ZHR
Zasady zatwierdzania pod względem programowym nie ulegają w takiej sytuacji żadnej zmianie – wymagane jest zatwierdzenie planu pracy przez hufcową/hufcowego oraz całego wyjazdu przez komendantkę/komendanta chorągwi, do której należy dana drużyna. Z przyczyn technicznych, komendanci chorągwi i hufców spoza Okręgu Dolnośląskiego nie mają dostępu do arkusza zatwierdzania. W związku z tym, to zatwierdzenie może być potwierdzone na przykład drogą mailową i potwierdzone w arkuszu zatwierdzania przez zatwierdzającego.
 
Do zatwierdzenia takiego wyjazdu konieczne jest uzyskanie zgody zarządu okręgu, do którego należy dana jednostka (określa to par. 6 ust. 3 Instrukcji w sprawie organizacji obozów i biwaków ZHR).
 
Po zakończeniu wyjazdu możliwe jest przekazanie przelewem salda poobozowego jednostkom z innego okręgu. Takie przekazanie następuje jednak na podstawie wcześniej sporządzanej umowy przez obie strony.

 

Brak grafik